Wynajmij samochód!

już od 57 zł za dobę

Potrzebujesz samochodu do celów prywatnych, służbowych?

Kiedy pragniesz odrobiny luksusu...

Zadzwoń
666 57 57 57

Zadaj pytanie

Dlaczego my?

 

Wiele marek samochodów

 

Gwarancja najniższych cen

 

Najlepsza obsługa klienta


Wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Łodzi

Planują Państwo remont, przeprowadzkę lub duże zakupy? W takiej sytuacji niezbędne jest większe auto, które pozwoli przewieźć bezpiecznie wszystkie produkty i materiały. Nie każdy posiada taki pojazd. Jeśli miejscem Państwa zamieszkania jest Łódź lub jej okolice, rozwiązaniem problemu jest wypożyczalnia samochodów dostawczych.

Bezpieczny transport

Jako wypożyczalnia samochodów dostawczych z wieloletnim doświadczeniem znamy dobrze oczekiwania naszych klientów. Naszą ofertę dostosowujemy do ich potrzeb i wymagań. Zapewniamy, m.in.:

  • usługi na bardzo wysokim poziomie
  • samochody w doskonałym stanie technicznym, dobrze przygotowane do drogi
  • atrakcyjne ceny
  • fachową pomoc i opiekę
  • elastyczny czas wynajmu aut
  • sprawną obsługę
  • przejrzyste warunki umowy
  • możliwość dostarczenia auta do dowolnego miejsca w Polsce

Najlepsze auta w dobrej cenie

W zależności od potrzeb wypożyczalnia samochodów dostawczych 57rent.pl w Łodzi oferuje pojazdy dostawcze różnych marek, m.in. Fiat Fiorino, Renault Kangoo, Renault Master. Wszystkie są bardzo wygodne i bezpieczne – zarówno dla kierowcy i pasażerów, jak i przewożonych przedmiotów. Każdy nasz samochód posiada ubezpieczenie OC i AC oraz przeglądy okresowe i badania techniczne. Nie muszą więc obawiać się Państwo nieprzyjemnych niespodzianek na drodze. Wypożyczalnia samochodów dostawczych 57rent.pl w Łodzi oferuje swoim klientom również atrakcyjne ceny. Koszt wynajmu mniejszych aut zaczyna się od 100 zł za dobę, większych – 200 zł. Jeśli zdecydują się Państwo na wypożyczenie pojazdu na dłuższy okres (np. miesiąc), cena będzie jeszcze niższa – nawet o połowę.

Dbamy o komfort naszych klientów

Wypożyczalnia samochodów dostawczych 57rent.pl w Łodzi zapewnia swoim klientom nie tylko wygodne auta, ale także fachową opiekę i pomoc na każdym etapie transakcji. Mogą Państwo kontaktować się z nami w dowolnym momencie – zarówno w przypadku problemów, jak i zwykłych pytań. Proces rezerwacji i wynajmu pojazdu jest szybki i sprawny, staramy się unikać zbędnych formalności. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych znajduje się w Łodzi. Jednak, jeśli wymaga tego sytuacja, dla Państwa wygody możemy dowieźć wybrane auto pod wskazany adres na terenie Polski. Oferujemy także elastyczny czas wynajmu pojazdów. Mogą Państwo wypożyczyć samochód na jeden dzień, tydzień, miesiąc lub inny okres.