Wynajmij samochód!

już od 57 zł za dobę

Potrzebujesz samochodu do celów prywatnych, służbowych?

Kiedy pragniesz odrobiny luksusu...

Zadzwoń
666 57 57 57

Zadaj pytanie

Dlaczego my?

 

Wiele marek samochodów

 

Gwarancja najniższych cen

 

Najlepsza obsługa klienta


Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Samochody dostawcze bija na głowę inne rodzaje aut swoją uniwersalnością, wielozadaniowością i możliwością dopasowania do różnorodnych potrzeb. Co więcej, są to auta o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 3,5 ton, do ich prowadzenia nie trzeba więc żadnych dodatkowych uprawnień – wystarczy prawo jazdy kategorii B.
Planują Państwo remont lub duże zakupy? Chcecie się przeprowadzić? Potrzebujecie przewieźć większy ładunek? W 57rent.pl znajdziecie pojazd, który swoimi gabarytami ułatwi Wam realizację tych planów. Działając jako wypożyczalnia samochodów dostawczych dbamy o to, by nasze auta odpowiadały zarówno potrzebom tych, którzy szukają małego auta dostawczego, jak i tych potrzebujących „klasycznego” dostawczaka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych aut z segmentu R i R+.

Wynajem dostawczaków na atrakcyjnych warunkach

Wszystkie wynajmowane przez nas samochody dostawcze są bardzo wygodne i bezpieczne – zarówno dla kierowcy i pasażerów, jak i przewożonych przedmiotów. Każdy nasz samochód posiada ubezpieczenie OC i AC oraz przeglądy okresowe i badania techniczne. Naszym klientom oferujemy również atrakcyjne ceny. Koszt wynajmu mniejszych aut zaczyna się od 57 zł za dobę, większych – 200 zł. Jeśli zdecydują się Państwo na wypożyczenie pojazdu na dłuższy okres (np. miesiąc), cena będzie jeszcze niższa – nawet o połowę.

Dbamy o komfort naszych klientów

Wypożyczalnia samochodów dostawczych 57rent.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wygodne auta, ale także fachową opiekę i pomoc na każdym etapie transakcji. Mogą Państwo kontaktować się z nami w dowolnym momencie – zarówno w przypadku problemów, jak i zwykłych pytań. Proces rezerwacji i wynajmu pojazdu jest szybki i sprawny, staramy się unikać zbędnych formalności. Nasze wypożyczalnie samochodów dostawczych znajdują się w Łodzi i Warszawie. Jednak, jeśli wymaga tego sytuacja, dla Państwa wygody możemy dowieźć wybrane auto pod wskazany adres na terenie Polski. Oferujemy także elastyczny czas wynajmu pojazdów. Mogą Państwo wypożyczyć samochód na jeden dzień, tydzień, miesiąc lub inny okres.