Oddział w Warszawie

Wypożyczalnia aut Warszawa

Dynamiczny rozwój naszej wypożyczalni sprawił, że oprócz dwóch oddziałów w Łodzi szybko zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnego – wypożyczalni aut w Warszawie.

Warszawski oddział 57rent.pl mieści się w sąsiedztwie Okęcia. Jeśli myślicie Państwo o wynajmie samochodu z lotniska Chopina – to rozwiązanie idealne dla Was. Obsługujemy również wynajmujących auta na lotnisku w Modlinie oraz oczywiście w całej Warszawie. Wypożyczalnia aut 57rent.pl podstawi interesujące Was auto w dowolne miejsce. Jesteśmy elastyczni i dbamy o potrzeby naszych klientów. Wypożyczycie Państwo u nas każdy rodzaj auta – od najmniejszych na rynku samochodów z segmentów A i B, przez większe samochody kompaktowe z segmentu C, rodzinne SUV-y, luksusowe limuzyny, po auta dostawcze itd. Dajemy Wam pełną paletę możliwości. Uwaga – auta z segmentów od A do D premium wypożyczamy bez depozytu.

Wynajem auta na podróż służbową do Warszawy

Warszawa jako stolica Polski i największe miasto w kraju siłą rzeczy stała się centrum życia politycznego, społecznego i gospodarczego. Gdybyśmy policzyli podróże odbywane do poszczególnych miast w celach zawodowych, Warszawa z pewnością znalazłaby się w czołówce, jeśli nie na pierwszym miejscu. Wynajem auta w podróży służbowej może okazać się optymalnym rozwiązaniem usprawniającym i przyspieszającym załatwianie najważniejszych spraw.

Oczywiście podróż służbowa to nie jedyna okoliczność w jakiej warto rozważyć skorzystanie z usług naszej firmy. Dlatego nieważne, czy przyjeżdżacie do Warszawy zawodowo lub turystycznie, czy mieszkacie tu i szukacie np. auta zastępczego. Nasza wypożyczalnia pracuje dla Was. Zapraszamy.