Oddział w Warszawie

Wypożyczalnia aut Warszawa – Lotnisko Chopina

Dynamiczny rozwój naszej wypożyczalni sprawił, że oprócz dwóch oddziałów w Łodzi szybko zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnego – wypożyczalni aut w Warszawie.

Warszawski oddział 57rent.pl mieści się w sąsiedztwie lotniska Okęcie. Lokalizacja w pobliżu lotniska Chopina nie jest przypadkowa. W ten sposób wychodzimy naprzeciw rosnącym potrzebom klientów w zakresie wynajmu samochodu niezwłocznie po zakończeniu lotu krajowego lub zagranicznego. Warto również dodać, że wypożyczalnia samochodów w Warszawie obsługuje także podróżnych z innych części stolicy oraz przylatujących na lotnisko w Modlinie.

Wypożyczalnia aut 57rent.pl oferuje różne rodzaje samochodów. Począwszy od najmniejszych na rynku pojazdów z segmentów A i B, przez większe samochody kompaktowe z segmentu C, rodzinne SUV-y, luksusowe limuzyny, po auta dostawcze itd. To oznacza ogromny przekrój marek i możliwości. Uwaga – auta z segmentów od A do D premium wypożyczamy bez depozytu. Jesteśmy w stanie podstawić wybrany przez Państwa samochód w dowolnie wybraną lokalizację.

Wynajem auta na podróż służbową do Warszawy

Warszawa jako stolica Polski i największe miasto w kraju siłą rzeczy stała się centrum życia politycznego, społecznego i gospodarczego. Gdybyśmy policzyli podróże odbywane do poszczególnych miast w celach zawodowych, Warszawa z pewnością znalazłaby się w czołówce, jeśli nie na pierwszym miejscu. Wynajem auta w podróży służbowej może okazać się optymalnym rozwiązaniem usprawniającym i przyspieszającym załatwianie najważniejszych spraw.

Oczywiście podróż służbowa to nie jedyna okoliczność, w jakiej warto rozważyć skorzystanie z usług naszej firmy. Dlatego nieważne, czy przyjeżdżacie do Warszawy zawodowo lub turystycznie, czy mieszkacie tu i szukacie np. auta zastępczego, nasza wypożyczalnia samochodów jest w stanie sprostać Waszym wymaganiom. Zapraszamy.