Wynajem samochodów – Łódź i Warszawa

Od małych miejskich samochodów, przez kompaktowe, uniwersalne auta średniej klasy czy luksusowe limuzyny i auta sportowe – po duże, rodzinne minivany lub vany – każde z tych aut znajdziecie Państwo w naszej wypożyczalni. Prowadzimy wynajem samochodów osobowych w dwóch oddziałach w Łodzi i jednym w Warszawie. Możemy również podstawić auto w dowolne, wskazane przez Państwa miejsce na terenie całej Polski. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, zaś naszym celem jest dostarczenie Wam dokładnie takich samochodów, jakich potrzebujecie. To dlatego wypożyczamy pojazdy z niemal wszystkich segmentów rynkowych. Dbamy o to, by nasze ceny były atrakcyjne dla klientów, a warunki najmu – przyjazne (w wielu przypadkach nie wymagamy żadnego depozytu).

Dodatkowo, troszcząc się o kompleksowość naszej oferty, umożliwiamy Państwu nie tylko wynajem aut osobowych. Jesteśmy także wypożyczalnią samochodów dostawczych. Dzięki temu, niezależnie od okoliczności – jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Wasze potrzeby. Uważnie wsłuchujemy się również w opinie klientów dotyczące marek i modeli, które ich zdaniem powinny znaleźć się w naszej flocie.

Zwiedzaj Łódź i Warszawę wynajętym autem – usługa „rent a car”

Korzystanie z usługi typu „rent a car” ma wiele zalet. O niektórych można się przekonać podczas wyjazdów turystycznych. Kiedy wybieramy się gdzieś, by zwiedzić dany region kraju lub po prostu konkretne miasto – często nie opłaca się nam jechać tam własnym samochodem. Inaczej jest, kiedy już znajdziemy się na miejscu. Wtedy posiadanie pojazdu do własnej dyspozycji bardzo ułatwia i przyspiesza poruszanie się, uniezależnia nas od transportu publicznego oraz sprawia, że podróżowanie jest wygodniejsze. Dobrym przykładem może być tu zwiedzanie Łodzi i Warszawy. Każde z tych miast ma wiele do zaoferowania turystom.

W przypadku Łodzi warto wymienić chociażby słynną Manufakturę (centrum handlowe, które powstało na dawnym terenie fabrycznym), ulicę Piotrkowską (jedną z najdłuższych ulic handlowych w Europie), Księży Młyn (zespół fabryk włókienniczych uznany za pomnik historii), a także Planetarium oraz Centrum Nauki i Techniki EC1, cmentarz żydowski, zoo, ogród botaniczny, palmiarnię, Muzeum Kinematografii, Centralne Muzeum Włókiennictwa i wiele innych.

Wiele atrakcyjnych punktów znaleźć można również na turystycznej mapie Warszawy. Wśród tych, które należy obowiązkowo „zaliczyć” zwiedzając stolicę Polski z pewnością są: Starówka wraz z Zamkiem Królewskim, Kolumną Zygmunta i okolicznymi kościołami; Muzeum Powstania Warszawskiego; Muzeum Historii Żydów Polskich „POLIN”; Łazienki Królewskie; muzeum w Wilanowie; Muzeum Wódki i Centrum Praskie Koneser. Nie sposób też nie wymienić takich turystycznych lokalizacji jak Grób Nieznanego Żołnierza oraz Pałac Kultury i Nauki.

Wystarczy rzut oka na mapę by się przekonać, że zarówno w przypadku Łodzi, jak i Warszawy, skorzystanie z usługi „rent a car” może być najlepszym sposobem na zobaczenie tych wszystkich miejsc. Co więcej, korzystając z usług naszej wypożyczalni będziecie Państwo mogli bez problemu połączyć zwiedzanie tych dwóch miast. City break w dwóch lokalizacjach? Z nami to łatwe i wygodne!