Wynajęcie samochodu z lotniska. Dla kogo to dobra opcja?


Wypożyczalnia samochodów 57rent.pl w Łodzi i Warszawie

Twój samochód znajduje się u mechanika? A może w ogóle nie posiadasz swojego pojazdu? Wypożyczalnia samochodów 57rent.pl rozwiąże Twój problem! Oferujemy wynajem aut osobowych i dostawczych na terenie Łodzi oraz Warszawy. Dzięki bogatej flocie różnorodnych samochodów jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Odezwij się do nas, jeżeli masz w planach:

W naszej ofercie znajduje się również możliwość wypożyczania samochodów premium, takich jak luksusowe limuzyny i auta sportowe. Wynajem aut luksusowych to znakomita opcja dla wszystkich, którzy szukają samochodu na specjalne okazje, na przykład ślub lub okrągłe urodziny.

Z naszej wypożyczalni samochodów osobowych korzystają również fani motoryzacji, którzy chcą spełnić swoje marzenie i poczuć wiatr we włosach osobiście zasiadając za kierownicą aut klasy luksusowej: Mercedesów, BMW, Porsche i innych.


Oddziały wypożyczalni samochodów w Łodzi i Warszawie

Wypożyczalnia samochodów 57Rent.pl wywodzi się z Łodzi. W tym mieście zaczynaliśmy działalność i do dzisiaj jest ono jedną z naszych kluczowych lokalizacji. Ważnym punktem na naszej mapie są też warszawskie Włochy. Wypożyczalnia samochodów umiejscowiona w tej dzielnicy cieszy się niezwykłym zainteresowaniem osób podróżujących samolotami w celach turystycznych i biznesowych. Zawdzięczamy to jej dogodnej lokalizacji, a co za tym idzie, możliwości wynajmu samochodów w pobliżu Lotniska Chopina.

Chociaż siedziby w Łodzi i Warszawie stanowią serce naszej działalności, warto pamiętać o tym, że zasięg prowadzonych działań wykracza poza granice tych miast. Nasza wypożyczalnia aut oferuje możliwość odebrania pojazdu w dowolnym miejscu w Polsce – zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem Klienta.


Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów?

Wynajęcie auta w wypożyczalni samochodów niesie ze sobą wiele korzyści. Należą do nich między innymi:

Aby przyjemność czerpana z jazdy wypożyczonym samochodem była jeszcze większa, warto skorzystać z usług przedsiębiorstwa godnego zaufania. Dzięki temu zapewnisz sobie nie tylko komfortowy środek transportu, ale również przejdziesz przez proces wynajmu aut w przyjemnej atmosferze, mile zaskoczony poziomem obsługi klienta. W naszej firmie na profesjonalną usługę składają się:


Szeroki wybór aut w wypożyczalni

Nasza wypożyczalnia samochodów posiada auta na każdą okazję. Z ich pomocą możesz przewieźć meble podczas przeprowadzki, pojechać na wymarzoną wycieczkę lub zaznać odrobiny luksusu, prowadząc prestiżowy pojazd. Do Twojej dyspozycji oddajemy samochody z niemal wszystkich segmentów rynkowych:

Wypożyczając auto z dowolnej kategorii zyskujesz mobilność, komfort i swobodę podróżowania. Jeżeli nie jesteś pewien, który segment najlepiej odpowie na Twoje potrzeby – skontaktuj się z nami! Doradzimy, który z dostępnych u nas modeli najlepiej sprawdzi się w Twojej sytuacji.


Wynajem aut na okresy różnej długości

Potrzebujesz auta na jeden dzień, tydzień, a może na miesiąc lub nawet dłużej? W naszej wypożyczalni samochodów dostosujemy się do Twoich potrzeb! Robimy co w naszej mocy, aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Oferujemy wynajem aut w Łodzi, Warszawie oraz na terenie całej Polski. Wspólnie dobierzemy dla Ciebie samochód na każdą okazję: podróż służbową, imprezę rodzinną, weekendowy wypad za miasto czy kilkugodzinny „city break”.

Swoim Klientom umożliwiamy również wynajem długoterminowy samochodów z każdego segmentu. Opcja ta jest dostępna dla każdego – od dużych korporacji do jednoosobowych działalności gospodarczych i osób prywatnych.


Czy wypożyczenie samochodu jest wygodnym rozwiązaniem?

Nasza wypożyczalnia samochodów przede wszystkim dba o wygodę klientów. Oferujemy auta, które są bardzo wygodne zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Dzięki temu podróż na każdym odcinku (długim lub krótkim) odbędzie się w komfortowych warunkach.

Gdy tylko jest to możliwe, przystosowujemy pojazdy do oczekiwań osób wynajmujących. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możemy wyposażyć auta z wpożyczalni w dodatkowe elementy, np. fotelik dla dziecka.

Dla wygody użytkowników oferujemy również dowiezienie wybranego samochodu pod dowolny adres na terenie Polski. Szanujemy czas Klientów, dlatego formalności ograniczamy do minimum. Na naszej stronie internetowej znajduje się przejrzysty formularz rezerwacyjny, który można wypełnić na komputerze lub urządzeniu mobilnym.


Atrakcyjne ceny w wypożyczalni samochodów 57rent.pl

Wynajem samochodów nie musi być kosztowny! Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne stawki, które nie przeciążą domowego budżetu. Ceny za wynajem auta zaczynają się już od 57 zł na dobę i obejmują:

W praktyce oznacza to, że koszt korzystania z samochodu ogranicza się jedynie do opłaty za jego wypożyczenie oraz uzupełnienie paliwa, gdy zajdzie taka potrzeba.


Służymy radą i pomocą

Nasza wypożyczalnia samochodów nie pozostawia swoich klientów bez pomocy. Służymy radą i fachową opieką od momentu przekroczenia progu wypożyczalni (wtedy doradzamy w kwestii wyboru właściwego pojazdu), poprzez cały okres wynajmu auta (nasi konsultanci niezwłocznie odpowiadają na wszelkie pytania zadane drogą mailową lub telefoniczną), aż do chwili jego zwrotu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub niespodziewanych sytuacji na drodze zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz na stronie internetowej, a także mailowo i telefonicznie.

Ostatnio przeglądane

Share

Wynajęcie samochodu z lotniska. Dla kogo to dobra opcja?