Wynajmujemy samochody, bo motoryzacja to nasza pasja

Wypożyczalnia 57rent.pl wywodzi się z Łodzi, dziś w tym mieście ma już dwa oddziały. Naszym kolejnym „przystankiem” stała się Warszawa. Nasz tamtejszy oddział został uruchomiony pod koniec 2019 r. – i nie jest to nasze ostatnie słowo jeśli chodzi o rozwój. Od samego początku jednym z naszych celów było zaspokajanie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego nasza oferta jest tak zdywersyfikowana – znajdują się w niej auta na różnych poziomach cenowych, z różnych segmentów rynkowych i różnych marek. Mało tego – wypożyczycie Państwo u nas zarówno auta osobowe, jak i dostawcze. Na bieżąco śledzimy również trendy i utrzymujemy relacje biznesowe z dealerami czołowych marek. Chcemy, by nasi klienci mieli dostęp do najlepszych aut. Krótko mówiąc: wynajmujemy samochody, bo motoryzacja to nasza pasja.

Samochody na co dzień i od święta

Jeszcze kilka lat temu z punktu widzenia „zwykłego” Kowalskiego wypożyczanie samochodu było czymś egzotycznym, znanym z filmów, ale raczej nie praktykowanym na co dzień. Nasze przyzwyczajenia zaczęły się jednak zmieniać. Dziś już wiemy, że by móc cieszyć się pełną swobodą w trakcie podróży – niekoniecznie trzeba w nią wyruszać własnym autem. Rozumiemy również, że są takie okoliczności (jak na przykład uroczystości rodzinne), w których wynajęcie auta może być najlepszą opcją. I chodzi tu nie tylko o luksusowe auto dla Państwa Młodych, ale również m.in. o wynajem vana czy busa umożliwiającego transport większej liczby osób.

Wracając jednak do aut premium – mamy je również w naszej flocie. To propozycja dla tych, którzy lubią luksus oraz dla prawdziwych fanów motoryzacji, którymi sami jesteśmy.